Blog

Metin2 Pvp Nedir

Metin2 pvp konusuna bir açıklık getirerek öncelikle kullanıcılar için ne olduğunu açıklayalım .Metin2 pvp, METİN2 TR adındaki oyunun bir kopyasıdır ancak bu kopya oldukça farklıdır. Kopya olması nedeniyle illegaldir ancak günümüzde o kadar çok metin2 pvp var ki bunun neredeyse legal olmaya başladığını söyleyebiliriz.

Metin2 pvp kopyadır ancak tamamen bir kopya değil yani olduğu gibi tekrar internette yayınlanmıyor. Kullanıcıları çeken bir özelliği bulunmaktadır o özellik ise oyunun ayarlarından kontrollerine kadar her şeyi değiştirilebilir haldedir. Bu nedenle kullanıcılar bu değişiklikleri kullanmak ve oyunda genelde şikayet edilen durum olan zorluk seviyesinin de değiştirilebilmesi nedeniyle birçok oyuncu tarafından sevilmektedir. Yani kısaca açıklayacak olursak oyuna istenildiği gibi şekil verilmiş haline metin2 pvp denir.

Reklamlar

2018’de Oyuncusuz Kalmayın Ücretsiz Pvpnizi Tanıtın

2018 yılında hüsrana uğrayan pvp serverler listesinde sıkışıp kalmayın. http://www.epvpserverler.com sitemiz ile banner eklemeden, onay beklemeden tanıtımınızı yapın ve oyuncu kazanmaya başlayın.

Pvp Serveri Nasıl Eklerim

  1. İlk önce üyeliğiniz yoksa üye olun
  2. Ardında metin2 server ekle sayfasına girin
  3. Karşınıza çıkan bilgileri özgün ve eksiksiz bir biçimde doldurun. Sitemizin kalitesini korumak amacıyla tanıtım alanına yaklaşık 50 kelime alt sınırı getirilmiştir.
  4. Hepsi bu kadar! Eğer daha önce tanıtımınız eklenmemişse sistem otomatik olarak tanıtımınızı oluşturun sizi o sayfaya yönlendirecektir. Oyuncu kazanmaya başladınız!

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑